Misja

Cześć! Miło, że się tu znalazłeś! Czym nie jest strona, w której się właśnie rozgościłeś?

🥸 Miejscem, gdzie dzielę się wyłącznie swoją wiedzą
🧙‍♀️ Stroną z magicznymi hackami, „sposobami na” i innymi „sztuczkami” marketingowymi
🤡 Przestrzenią pełną obietnic bez pokrycia
👽 Blogiem, gdzie Twoją uwagę będę skupiać na wielkich liczbach i cudach-niewidach

Nie trafisz tutaj na clickbajtowe nagłówki, bo znalazłeś się w mojej prywatno-publicznej przestrzeni do utrwalania i dzielenia się zdobytą wiedzą. Tu liczba klików absolutnie nie ma znaczenia. Cel, który przyświeca moim działaniom, to wyłącznie udostępnianie treści sprawdzonych, możliwie obiektywnych. Zbieram i komentuję wiedzę przekazaną przez marketingowych wyjadaczy, którym moim zdaniem możesz zaufać.

Na początek koncentruję się na podstawach i ogólnej wiedzy, która pomaga pewniej kroczyć w tym naszym branżowym świecie. Czuję, że to część kompetencji bardzo często niedopieszczana, czego efektem ubocznym bywa koncentrowanie się na lukrowanych, powierzchownie dobrze wyglądających efektach, które nijak przekładają się na zwroty z inwestycji.

Aha, w Wykopalisku znajdziesz też sporo bieżących njusów, bo bez nich ani rusz, prawda? 🤓

Wierzę, że marketing jest pożyteczny i takim właśnie dobrym marketerem chcę być. Jeśli chcesz rozumieć, jak to wszystko działa, jak powinno funkcjonować i ułożyć w swojej głowie powody, dla których zajmujesz się marketingiem, to zapewne jeszcze się tutaj spotkamy.

Tymczasem miłej lektury i nieprzerwanego rozwoju! 🤘